Zbuduj skuteczny proces pozyskiwania klientów dzięki reklamie YouTube Ads.

Dołącz do programu Akademia YouTube Ads i wykorzystaj potencjał systemu reklamowego YouTube do pozyskiwania nowych klientów dla Twojej firmy.
DOŁĄCZ TERAZ
POZNAJ SZCZEGÓŁY
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Jeśli jako przedsiębiorca lub marketer masz problem ze znalezieniem i konwertowaniem idealnych odbiorców w reklamie na Facebooku czy w Google.

LUB

Jeśli masz problem, by skalować swoje działania reklamowe, bo koszty reklam rosną bardzo szybko.

ALBO PO PROSTU

Szukasz nowych źródeł klientów, by dywersyfikować swoje kanały sprzedaży on-line.

TO

YouTube Ads prawdopodobnie jest kanałem, którego szukasz!
Nazywam się Mateusz Wyciślik i od 8 lat wspieram firmy w Polsce i za granicą w skutecznej budowie systemów sprzedaży on-line.

Jednym z podstawowych kanałów pozyskiwania klientów w lejkach sprzedaży, który buduję, był Facebook Ads.

To wciąż świetny Kanał, ALE ilość konkurencyjnych firm walczących o ograniczoną uwagę użytkowników Facebooka w ostatnim czasie sprawiła, że koszty reklam w tym kanale szybują w górę (często powyżej granicy opłacalności).

Jeśli dodamy do tego regularne odrzucanie reklam i blokowanie kont, to sytuacja była dla mnie jasna - czas szukać lepszego miejsca na zdobywanie wartościowego ruchu reklamowego.

I tak pod koniec 2019 roku zacząłem intensywniej testować strategie pozyskiwania klientów w YouTube Ads (wcześniej korzystałem z tego kanału przez wiele lat, ale traktowałem go po macoszemu).

Okazało się, że na YouTube nie tylko znalazłem większe ilości potencjalnych klientów niż na Facebooku (YouTube jest dziś największym serwisem społecznościowym w Polsce*), ale jednocześnie okazało się, że o ich uwagę zabiega znacznie mniej reklamodawców.

Wynik tego równania był prosty - YouTube stawrza dziś możliwości, jakie Facebook stwarzał kilka lat temu (zanim setki tysięcy reklamodawców zorientowały się, że to świetny kanał sprzedaży).

*dane za styczeń 2021

Dlaczego YouTube Ads

to świetny kanał pozyskiwania klienta on-line?

Są tu Twoi klienci

YouTube jest najpopularniejszym serwisem społecznościowym w Polsce (większym niż Facebook),
a to oznacza, że Twoi
klienci prawdopodobnie
spędzają tutaj czas.

YouTube jest także drugą (po Google) największą wyszukiwarką świata. To oznacza, że Twoi klienci bezpośrednio na YouTube szukają rozwiązania swoich problemów.

Ogromna wyszukiwarka

Stosunkowo niewielu reklamodawców (w porównaniu do ilości użytkowników) sprawia, że znacznie łatwiej dotrzeć do odbiorcy oraz skalować swoje najbardziej zyskowne kampanie.

Niewielka konkurencja

przystępując do programu Akademia YouTube Ads?

Co otrzymujesz

6 modułów z wiedzą

Podstawą programu jest oczywiście wiedza, którą ułożyliśmy w 6 modułów zawierających kilkadziesiąt materiałów wideo, dzięki którym krok po kroku zbudujesz strategię pozyskiwania klienta w YouTube.

Społeczność i wsparcie

Jako uczestnik dostajesz dostęp do zamkniętej grupy, gdzie będziemy odpowiadać na pytania, szlifować Twoje kampanie i pomagać w ich skalowaniu.

Spotkania live

Oprócz wiedzy zawartej w programie regularnie spotkamy się także podczas spotkań on-line prowadzonych na żywo, gdzie porozmawiamy
o nowych strategiach, narzędziach i trendach.

Ocena Twoich działań

Możesz liczyć na nasze wsparcie w ocenie tworzonych przez siebie materiałów i ustawień kampanii, tak by Twoje kampanie były zorganizowane w sposób optymalny.

Darmowe aktualizacje
przez rok

Na wszystkich Uczestników aktualnej edycji czekają bezpłatne aktualizacje i aż roczny dostęp do programu. Dołącz w najniższej cenie i korzystaj w najdogodniejszym dla Twojego biznesu momencie.

Bonusy

Program będzie rozwijany także o sekcje bonusowe, do których otrzymasz bezpłatny dostęp.

Już teraz planujemy między innymi bonusowe sekcje związane z tworzeniem kanału czy poprawą swoich wypowiedzi przed kamerą!

Zakres tematyczny modułów głównych

MODUŁ 1

Podstawy i konfiguracja techniczna.

Planowanie lejka sprzedaży w YouTube Ads.

MODUŁ 2

Lejek społecznościowy i promocja kanału na YT.

MODUŁ 3

MODUŁ 4

Targetowanie idealnych odbiorców w reklamie płatnej na YouTube.

Konfiguracja skutecznej kampanii YT Ads.

MODUŁ 5

Analityka i skalowanie wyników kampanii.

MODUŁ 6

Jak tworzyć skuteczne miniatury na YouTube.

+ MODUŁ BONUSOWY

ZOBACZ 2 PRZYKŁADOWE LEKCJE Z KURSU

Autor programu

Akademia YouTube Ads w całości tworzona jest przez Mateusza Wyciślika na co dzień tworzącego takie marki jak Leadhub.pl czy WellAds.pl i od 8 lat pracującego zawodowo nad pozyskiwaniem klientów z kanałów on-line.
MATEUSZ WYCIŚLIK
Twój prowadzący
  • Profesjonalny Growth Hacker. Przedsiębiorca. Podcaster.
  • Od 8 lat buduję skuteczne strategie i lejki sprzedaży.
  • Doświadczenie zdobywał, pozyskując leady i ruch na strony dla klientów na wymagającym rynku USA, UK czy Meksyku.
  • Współwłaściciel marki Leadhub.pl. Twórca agencji Viva Loca (obecnie WellAds.pl).

Co o naszych strategiach YT Ads myślą klienci?

Zanim rozpocząłem współpracę z Mateuszem miałem wątpliwości czy się dogadamy. Miałem same negatywne doświadczenia we współpracy z agencjami czy specjalistami w zakresie pomocy przy kampaniach marketingowych. Po kilku minutach rozmowy wiedziałem, że trafiłem idealnie. Mateusz szybko rozwiał moje wątpliwości odnośnie taktyk i strategii prowadzonych przeze mnie kampanii. Odpowiadał rzetelnie i konkretnie na moje pytania nie pozostawiając miejsca na niepewność i co najważniejsze … zawsze trafia w punkt. Tak potężnej PRAKTYCZNEJ wiedzy na temat prowadzenia kampanii marketigowo-sprzedażowych nie widziałem dawno u nikogo. A przy tym nie mam poczucia jakby Mateusz się wywyższał czy sprawiał wrażenie nieprzyjemnego. Wręcz odwrotnie. Nie wyobrażam sobie obecnie współpracy z kimś innym w zakresie jakiejkolwiek kampanii PPC. ZAWSZE odsyłam też moich klientów do Mateusza oszczędzając tym samym ich czas i pieniądze. Polecam bez cienia wątpliwości.

Jerzy Nowak

Przedsiębiorca, Twórca landingpro.pl

Jeśli szukasz odpowiedniej osoby, która skutecznie pomoże Ci w kampanii marketingowej na YouTube to Mateusz jest Twoim człowiekiem.

Nie znam lepszego specjalisty w tym temacie. Współpraca z Mateuszem to czysta przyjemność. Świetny kontakt w czasie trwania kampanii, pełne zrozumienie problemów i propozycje rozwiązań, wsparcie oraz szybka reakcja kiedy coś przestaje działać.

Polecam! Nie zawiedziesz się.

Piotr Słapa

Twórca marki AkademiaMuzyki.pl

30 dni gwarancji!

Akademia YouTube Ads to program, który został przetestowany przez kilkudziesięciu absolwentów edycji przedsprzedażowej (którą organizowaliśmy w lutym 2021) i cieszył się 100% zadowoleniem!

Chcemy jednak, byś miał pewność, że Akademia spełni Twoje oczekiwania. Dlatego też przez 30 dni możesz testować Akademię YouTube Ads bez ryzyka a jeśli uznasz, że nie spełnia Twoich oczekiwań, otrzymasz 100% zwrotu środków bez zadawania pytań.

DOŁĄCZ DO

Roczny dostęp do Akademii w najniższej cenie. Zbuduj proces pozyskiwania klientów w YouTube Ads.

1230

brutto

(1000 zł netto - otrzymasz fakturę VAT)

  • Roczny dostęp do wszystkich materiałów Akademii YouTube Ads
  • Roczny dostęp do aktualizacji i materiałów bonusowych
  • Dostęp do zamkniętej społeczności Akademii na Facebooku
  • Gwarancja najniższej ceny - będzie tylko drożej!
  • 30 dni na zwrot bez zadawania pytań!
KUP TERAZ